-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Дизельне паливо; код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09130000-9 – Нафта та дистиляти»
Оголошено тендер
40 000.00
UAH
Номер:
beb541c43b7b4fdd85f4148b94552ee9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-28-003627-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Рукшинська сільська рада Дністровського району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416938
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, с. Рукшин
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Рукшинська сільська рада Дністровського району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04416938
-
Адреса:
60030, Україна, Чернівецька область, Хотинський район, с. Рукшин
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Дизельне паливо; код ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” 09130000-9 – Нафта та дистиляти»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.11.2022 16:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума40 000.00 UAH