• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо

Завершена

490 872.50 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 908.73 UAH
Номер: 0fe07390b3264462ba6987a010e488cd
Внутрішній номер закупівлі: 1602219
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-27-000425-c   
Замовник: Відділ освіти Ізмаїльської райдержадміністрації
Контактна особа: Черногор Оксана Юріївна +380484121185 buh.rayoo@gmail.com http://izmrvo.ucoz.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 490 872.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 908.73 UAH
Період уточнення: 27.11.2017 11:13 - 05.12.2017 11:18
Період прийому пропозицій: 27.11.2017 11:13 - 15.12.2017 11:18
Аукціон: 18.12.2017 14:16 - 18.12.2017 14:37
Період кваліфікації: 18.12.2017 14:37 - 09.01.2018 09:55
Період завантаження договору: 05.01.2018 12:59 - 25.01.2018 12:59

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 19175 літр
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, ---, АЗС Одеської області На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Торговий Дім Сан Ойл

Оскарження: 05.01.2018 12:52 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 477 632.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
477 632.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.01.2018 12:59
Документи 8
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"

Оскарження: 05.01.2018 12:59 - 20.01.2018 00:00
Початкова пропозиція 484 124.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
484 124.75 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2018 09:55
Документи 23
Скарги 0

Контракти

Номер: c6fc7ab078f5419e8c6435059beac8b8
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-27-000425-c-b2
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
Номер договору: 28
Сума договору: 484 124.75 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 25.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
паливоFR12.pdf
p7s
sign.p7s