• Відкриті торги
  • КЕП

Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо

484 124.75 UAH з ПДВ
Номер: c6fc7ab078f5419e8c6435059beac8b8
Ідентифікатор договору: UA-2017-11-27-000425-c-b2
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору: 28
Дата підписання: 25.01.2018 00:00
Період дії договору: 25.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору: 484 124.75 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 484 124.75 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92, бензин А-95, дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 19175 літр
Період постачання 01.01.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 68600, Україна, Одеська область, ---, АЗС Одеської області На карті