-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-29-002490-a
Електрична енергія для потреб 2023 року
Завершена
703 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 517.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 517.50 UAH
Номер:
d23b609b71bc407fb4ab3fa225ded7bb
Внутрішній номер закупівлі:
16021924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-29-002490-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Главник +380500840304 lutskirynki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
703 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2022 10:25 - 05.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2022 10:25 - 08.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
08.12.2022 00:00 - 09.12.2022 11:16
Період завантаження договору:
15.12.2022 00:00 - 25.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴703 500.00 Електрична енергія