-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
703 500.00
UAH
Номер:
562523169d1e4f39b017bb82eb6afdee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-28-003803-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУЦЬКІ РИНКИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41943047
-
Адреса:
43006, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. ВИННИЧЕНКА будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
703 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
Закупівля здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
28.11.2022 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
134000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума703 500.00 UAH