-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ22П-071 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми)
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-011508-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
93 195.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
мін. крок: 1% або 950.00 UAH
Номер:
e028b67fd3d945079d11899b2f4a5d93
Внутрішній номер закупівлі:
16015420
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-011508-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
93 195.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 15:34 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 15:34 - 06.12.2022 17:00
Аукціон:
07.12.2022 14:48 - 07.12.2022 15:11
Період кваліфікації:
07.12.2022 15:11 - 16.01.2023 11:51
Період завантаження договору:
22.01.2023 00:00 - 01.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 195.00 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми)