• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми)

Оголошено тендер

93 195.00 UAH
Номер: e7fdc51ee73d46528560176f4fca7ef2
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-28-000474-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Очікувана вартість: 93 195.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення лабораторних досліджень стічної та поверхневої води (бактеріальні дослідження стічної води в місцях випуску в поверхневі водойми)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 28.11.2022 09:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума93 195.00 UAH