-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для запису та відтворення звуку
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-010359-a
термін поставки до 31.12.22
Завершена
226 016.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 3 400.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 3 400.00 UAH
Номер:
c9de52e14fa34d598c708f6836815d38
Внутрішній номер закупівлі:
16014240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-010359-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Констанція Лялько +380444410807 k.lialko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
226 016.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 14:59 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 14:59 - 06.12.2022 00:00
Аукціон:
06.12.2022 12:40 - 06.12.2022 13:09
Період кваліфікації:
06.12.2022 13:09 - 08.12.2022 10:45
Період завантаження договору:
14.12.2022 00:00 - 24.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴226 016.00 Обладнання для запису та відтворення звуку