-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для запису та відтворення звуку
Оголошено тендер
226 016.00
UAH
Номер:
5fa098f0bdb149d393cb43740b83fece
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-17-002883-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
226 016.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для запису та відтворення звуку
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Дата опублікування:
17.11.2022 15:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума226 016.00 UAH