-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-006241-a
Торги відмінено
1 254 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 270.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 270.00 UAH
Номер:
02490bbca6724babbe6b9f382b5e5635
Внутрішній номер закупівлі:
16010106
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-006241-a
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Войтович Вікторія Анатоліївна 380444636730 tendersgf@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 254 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 12:19 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 12:19 - 06.12.2022 15:00
Період кваліфікації:
з 06.12.2022 15:01
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
dbd1402c718044abbf6d5af5d7ed7205
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У звязку з перебоями у електропостачанні не в повній мірі було опубліковано Повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей. Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Період оскарження:
12.12.2022 12:29 - 23.12.2022 00:00
Дата опублікування:
12.12.2022 12:29
Дата виконання:
23.12.2022 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 254 000.00 «Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»