-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»
Оголошено тендер
1 254 000.00
UAH
Номер:
322f6c14650949bba6a5b1f6f8e43b24
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-28-002730-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "Спецжитлофонд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31454734
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Оболонська, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 254 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо та бензин)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
28.11.2022 12:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Бензин А 95)»
Кількість
22000 літр
Період постачання
до 01.01.2023
«Нафта і дистиляти за кодом CPV ДК 021-2015 09130000-9 (Дизельне паливо)»
Кількість
2400 літр
Період постачання
до 01.01.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 254 000.00 UAH