-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вершкове масло (код за ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-003892-a
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 700.00 UAH
Номер:
c08d15e285a04d72955423332023a931
Внутрішній номер закупівлі:
16007737
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-003892-a
Замовник:
СФ ХНУВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, вул. Миру 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 10:59 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 10:59 - 06.12.2022 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Вершкове масло (код за ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)