• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вершкове масло (код за ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 806f199a6aa041bdb48bf07200987805
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-28-001705-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вершкове масло (код за ДК 021:2015 15530000-2 Вершкове масло)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Дата опублікування: 28.11.2022 10:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума270 000.00 UAH