-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання
Тендер Prozorro UA-2022-11-28-003203-a
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень і прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
476 836.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 384.18 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 384.18 UAH
Номер:
662502340f584ed99b3c3823ff13d98d
Внутрішній номер закупівлі:
16007065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-28-003203-a
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
476 836.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2022 10:38 - 03.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2022 10:38 - 06.12.2022 00:00
Аукціон:
06.12.2022 12:18 - 06.12.2022 13:17
Період кваліфікації:
06.12.2022 13:17 - 07.12.2022 09:15
Період завантаження договору:
13.12.2022 00:00 - 23.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴476 836.00 Послуги з прибирання