-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання
Оголошено тендер
476 836.00
UAH
Номер:
abc1f0a1f23f41fcaf692ef4adfe2f08
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-28-000994-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кіровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
476 836.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання
Примітки:
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень і прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.11.2022 10:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума476 836.00 UAH