-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфікуючі засоби (9 найменувань))
Тендер Prozorro UA-2022-11-26-000828-a
Завершена
705 640.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 528.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 528.20 UAH
Номер:
5ce7f42126904cd18fea0651e4bf8285
Внутрішній номер закупівлі:
16001931
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-26-000828-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983832
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лідія Михайлюченко +380502877393 knplorlomcsnih1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
705 640.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2022 15:20 - 01.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2022 15:20 - 04.12.2022 00:00
Період кваліфікації:
04.12.2022 00:03 - 05.12.2022 03:05
Період завантаження договору:
11.12.2022 00:00 - 21.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴705 640.00 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфікуючі засоби (9 найменувань))