-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфікуючі засоби (9 найменувань))
Оголошено тендер
705 640.00
UAH
Номер:
c7152552d22e46ae911c0df43ef630a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-26-000244-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983832
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ІНФЕКЦІЙНИХ ХВОРОБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983832
-
Адреса:
93401, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Сметаніна, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
705 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфікуючі засоби (9 найменувань))
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.11.2022 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума705 640.00 UAH