-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торфобрикети Код 021:2015 - 09112200-9 Торф
Тендер Prozorro UA-2017-12-15-000215-c
Торфобрикети Код 021:2015 - 09112200-9 Торф
Завершена
1 764 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 820.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 820.00 UAH
Номер:
7c77a5bcd68c49b2ad4339d38eebabb0
Внутрішній номер закупівлі:
1600189
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-15-000215-c
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Старовижівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
40459942
-
Адреса:
44401, Україна, Волинська область, СТАРА ВИЖІВКА, площа Миру, буд.3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голуб Петро Вікторович 0334630238 rajvormk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09112200-9 ТорфАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 764 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 820.00 UAH
Період уточнення:
15.12.2017 09:54 - 23.12.2017 11:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2017 09:54 - 02.01.2018 11:00
Аукціон:
03.01.2018 15:03 - 03.01.2018 15:24
Період кваліфікації:
03.01.2018 15:24 - 09.01.2018 11:28
Період завантаження договору:
03.01.2018 15:24 - 23.01.2018 15:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикети Код 021:2015 - 09112200-9 Торф
Кількість
1260 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
44401, Україна, Волинська область, СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ СТАРА ВИЖІВКА, Загальноосвітні навчальні заклади Старовижівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Волиньторф"
Оскарження: 03.01.2018 15:24 - 20.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Оскарження: 03.01.2018 15:24 - 20.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 503 180.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 503 180.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2018 11:28
Документи
7
Скарги
0
ФОП Міщук Валерій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126304651
-
Контактна особа:
Міщук Валерій Васильович +380337724301 valmishhuk@yandex.ru
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто, Любомль, вул. Щоса,27
Початкова пропозиція
1 764 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 764 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
fe5b9780418448a5847545fea254e56c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-15-000215-c-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Номер договору:
56
Сума договору:
1 503 180.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
25.01.2018 09:00
Статус:
Підписаний