-
Відкриті торги
-
КЕП
Торфобрикети Код 021:2015 - 09112200-9 Торф
1 503 180.00
UAH з ПДВ
Номер:
fe5b9780418448a5847545fea254e56c
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-15-000215-c-a1
Постачальник:
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
56
Дата підписання:
25.01.2018 09:00
Період дії договору:
25.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 503 180.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 503 180.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торфобрикети Код 021:2015 - 09112200-9 Торф
Кількість
1260 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
44401, Україна, Волинська область, СТАРОВИЖІВСЬКИЙ РАЙОН/СМТ СТАРА ВИЖІВКА, Загальноосвітні навчальні заклади Старовижівського району
На карті