-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-11-26-000775-a
Завершена
189 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 899.70 UAH
мін. крок: 1% або 1 899.70 UAH
Номер:
d634530278ca46d1976947d91dfe8546
Внутрішній номер закупівлі:
16001878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-26-000775-a
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кругла Олена Михайлівна +380342750041 olena_kruhla@i.ua http://www.if.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
189 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.11.2022 14:46 - 02.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.11.2022 14:46 - 05.12.2022 00:00
Аукціон:
05.12.2022 11:07 - 05.12.2022 11:30
Період кваліфікації:
05.12.2022 11:30 - 07.12.2022 14:47
Період завантаження договору:
13.12.2022 00:00 - 23.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴189 970.00 Дизельне паливо (налав)