-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо
Оголошено тендер
189 970.00
UAH
Номер:
bfaa7240a2f94ca48bc8521e27ea85a7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-24-004018-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373087
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
189 970.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо
Примітки:
Категорія замовника: п.1 ч.1 ст.2 Закону України "Про публічні закупівлі" - органи державної влади; місцезнаходження: вул. Дністровська, 30 м. Івано-Франківсь, 76018
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09134200-9 Дизельне паливо
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.11.2022 17:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума189 970.00 UAH