• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

Завершена

200 062.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.31 UAH
Номер: 7b1138c434cc44f7be5b15c145cc578c
Внутрішній номер закупівлі: 15999177
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-25-013731-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції у Волинській області
Контактна особа: Потерлевич Наталія Олександрівна 380667892965 krv_03@vl.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 062.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2022 16:26 - 30.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2022 16:26 - 03.12.2022 00:00
Аукціон: 05.12.2022 15:04 - 05.12.2022 16:03
Період кваліфікації: 05.12.2022 16:03 - 08.12.2022 11:30
Період завантаження договору: 14.12.2022 00:00 - 24.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 062.00 БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ