-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ
Оголошено тендер
200 062.00
UAH
Номер:
4706c5991fdc4ec4aa35fd23e3c98400
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-25-006114-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Волинській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108604
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, вулиця Винниченка, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 062.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНІ ПРИСТРОЇ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.11.2022 16:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти місцевих бюджетів (субвенції)
Сума200 062.00 UAH