• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Торги не відбулися

223 477.52 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 234.78 UAH
Номер: 4b4448a424d04db886040fb1b677c907
Внутрішній номер закупівлі: 15998403
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-25-012969-a   
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Контактна особа: Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 223 477.52 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2022 16:30 - 30.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2022 16:30 - 03.12.2022 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴223 477.52 ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)