• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Оголошено тендер

223 477.52 UAH
Номер: f215229edd764f2ba89c7cf238988da1
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-25-005692-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Очікувана вартість: 223 477.52 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 25.11.2022 15:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Сума223 477.52 UAH