-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія ( з розподілом ) на 2023 рік
Тендер Prozorro UA-2022-11-25-012522-a
Завершена
873 198.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 365.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 365.99 UAH
Номер:
3322b8e5bcf84cbba91802c7d112902e
Внутрішній номер закупівлі:
15997971
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-25-012522-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Михальченко +380964711038, +380567767702 dvfd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
873 198.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.11.2022 15:31 - 02.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
25.11.2022 15:31 - 05.12.2022 14:53
Аукціон:
06.12.2022 15:24 - 06.12.2022 15:47
Період кваліфікації:
06.12.2022 15:47 - 07.12.2022 15:10
Період завантаження договору:
13.12.2022 00:00 - 23.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴873 198.00 Електрична енергія