-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія ( з розподілом ) на 2023 рік
Оголошено тендер
873 198.00
UAH
Номер:
1ea99a6b9dc34529a14a530b83ed2a9a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-25-002620-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпропетровський центр спортивної медицини" Дніпропетровської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01984027
-
Адреса:
49050, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Ярославська, 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
873 198.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія ( з розподілом ) на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
25.11.2022 13:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
147538 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума873 198.00 UAH