• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

15870000-7 - Заправки та приправи

Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади

Завершена

7 468.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 37.34 UAH
Номер: 8e7d6b7976034b06bb3fcab317cf1314
Внутрішній номер закупівлі: 15996532
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-25-011066-a   
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Контактна особа: Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 7 468.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2022 15:30 - 30.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2022 15:30 - 03.12.2022 00:00
Період кваліфікації: 03.12.2022 00:02 - 03.12.2022 17:41
Період завантаження договору: 09.12.2022 00:00 - 19.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴7 468.00 15870000-7 - Заправки та приправи