• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

15870000-7 - Заправки та приправи

Оголошено тендер

7 468.00 UAH
Номер: 055dd75aea7149b3b2a3dc62d58761fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-25-002421-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Очікувана вартість: 7 468.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15870000-7 - Заправки та приправи
Примітки: Забезпечення належного та безперебійного харчування учнів навчальних закладів освіти Полтавської міської територіальної громади
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.11.2022 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 616.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 852.00 UAH