• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)

Завершена

156 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 780.00 UAH
Номер: ea0a245c0bd544c7baed43d6c86f550a
Внутрішній номер закупівлі: 15983173
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-24-007791-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
Контактна особа: Ярослава Зенкова +380679169210, +380325640534 nrl_hospital@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2022 16:02 - 29.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2022 16:02 - 02.12.2022 00:01
Період кваліфікації: 02.12.2022 00:03 - 02.12.2022 14:36
Період завантаження договору: 08.12.2022 00:00 - 18.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴156 000.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)