-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)
Оголошено тендер
156 000.00
UAH
Номер:
205734c12b404945bbbd8210a4428a33
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-24-002248-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763289
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763289
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
24.11.2022 15:46
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
БензинА-95
Кількість
300 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
2500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума156 000.00 UAH