-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2017-12-13-001899-a
газ природний відповідно до ГОСТ-5542-87
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
4bddefd9d1d04b6c94172806fbfa2fea
Внутрішній номер закупівлі:
1597381
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-13-001899-a
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Одеса, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 500.00 UAH
Період уточнення:
13.12.2017 15:44 - 18.12.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
13.12.2017 15:44 - 28.12.2017 17:00
Аукціон:
29.12.2017 14:11 - 29.12.2017 14:32
Період кваліфікації:
29.12.2017 14:32 - 05.01.2018 10:52
Період завантаження договору:
29.12.2017 14:32 - 18.01.2018 14:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
39000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
Оскарження: 29.12.2017 14:32 - 16.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Оскарження: 29.12.2017 14:32 - 16.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
393 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
393 120.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2018 10:52
Документи
31
Скарги
0
ТОВ ЮГ-ГАЗ
×
-
Код ЄДРПОУ:
30194498
-
Контактна особа:
Франкова Тіна Станиславівна +380663689991 yug_gaz1@ugua.com.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Одарія, 1, каб.303
Початкова пропозиція
491 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
491 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
9961c03bf8ec474da8e243a757aa0e74
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-13-001899-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Номер договору:
01
Сума договору:
393 120.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
24.01.2018 14:00
Статус:
Підписаний