-
Відкриті торги
-
КЕП
Природний газ
393 120.00
UAH з ПДВ
Номер:
9961c03bf8ec474da8e243a757aa0e74
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-13-001899-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
01
Дата підписання:
24.01.2018 14:00
Період дії договору:
01.01.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
393 120.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 393 120.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
39000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018