• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення

Завершена

350 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 3 500.00 UAH
Номер: cfbc0e718d2541999639105d6b8bd2f9
Внутрішній номер закупівлі: 15966950
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-23-004604-a   
Замовник: Головний сервісний центр МВС
Контактна особа: Балим Андрій Олегович 380443742100 a.balym@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.11.2022 11:34 - 28.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 23.11.2022 11:34 - 01.12.2022 10:00
Період кваліфікації: 01.12.2022 10:00 - 01.12.2022 17:03
Період завантаження договору: 07.12.2022 00:00 - 17.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴350 000.00 Джерело безперебійного живлення