-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
0ae3536e95a4466d8e91008023015266
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-16-005624-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04052, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04052, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Джерело безперебійного живлення
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
16.11.2022 17:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписРозрахунки проводяться шляхом безготівкового переказу коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Покупця на зазначені цілі, на підставі накладної.
Сума350 000.00 UAH