-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з заміни віконних та дверних блоків у Вознесенській ЗОШ №5 Вознесенської МР по вул. Матросова, 205 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (код згідно ДК 021-2015 : 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-017509-a
Торги не відбулися
2 754 990.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 549.90 UAH
мін. крок: 1% або 27 549.90 UAH
Номер:
6bac4eaaf3614b92844ea0f82ddc84bc
Внутрішній номер закупівлі:
15961861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-017509-a
Замовник:
Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25877566
-
Адреса:
56500, Україна, Миколаївська область, місто Вознесенськ, місто Вознесенськ, вулиця Матросова, будинок 205
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ЛІТВАК НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА +380513438389 school-n5@ukr.net http://zosch5.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 754 990.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 21:23 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 21:23 - 30.11.2022 21:28
Період кваліфікації:
30.11.2022 21:30 - 08.12.2022 08:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 754 990.00 Поточний ремонт з заміни віконних та дверних блоків у Вознесенській ЗОШ №5 Вознесенської МР по вул. Матросова, 205 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (код згідно ДК 021-2015 : 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)