• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт з заміни віконних та дверних блоків у Вознесенській ЗОШ №5 Вознесенської МР по вул. Матросова, 205 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (код згідно ДК 021-2015 : 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

2 754 990.00 UAH
Номер: 70a53dbbf722400e977c1e4e10350bcd
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-22-006439-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Замовник: Вознесенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №5 Вознесенської міської ради Миколаївської області
Очікувана вартість: 2 754 990.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт з заміни віконних та дверних блоків у Вознесенській ЗОШ №5 Вознесенської МР по вул. Матросова, 205 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (код згідно ДК 021-2015 : 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.11.2022 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт з заміни віконних та дверних блоків у Вознесенській ЗОШ №5 Вознесенської МР по вул. Матросова, 205 в м. Вознесенськ Миколаївської обл. (код згідно ДК 021-2015 : 45450000-6 – Інші завершальні будівельні роботи)
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 754 990.00 UAH