-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін Д 3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-015533-a
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Завершена
643 095.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 215.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 215.47 UAH
Номер:
a8cad5374d1c45dcb80e3b4df307cd78
Внутрішній номер закупівлі:
15959903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-015533-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25» ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Руставелі, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рожкова Наталія Олексіївна 0955281700, 380577251201 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
643 095.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 16:59 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 16:59 - 30.11.2022 06:00
Аукціон:
01.12.2022 13:43 - 01.12.2022 14:06
Період кваліфікації:
01.12.2022 14:06 - 05.12.2022 23:48
Період завантаження договору:
11.12.2022 00:00 - 21.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴643 095.00 не передбачено