-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін Д 3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Оголошено тендер
643 095.00
UAH
Номер:
6a7461fec81c488e997f9dcef25bd1b4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-18-002241-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
643 095.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пренатальний скринінг I триместру вагітності з 9 по 13 тижні: хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), асоційований із вагітністю протеїн-А (РАРР-А), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пренатальний скринінг II триместру вагітності з 14 по 18 тижні: альфафетопротеїн (АФП), хоріонічний гонадотропін (β-ХГЛ (вільний)), естріол (Е3 (вільний)), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; TORCH-комплекс lgM, lgG до: цитомегаловірусу (CMV), токсоплазми (Toxoplasma gondii), віруса краснухи (Rubella), віруса простого герпесу І та ІІ типу (HSV), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Хламідія трахоматіс, ПЛР якісний, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Феритин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Трансферин сироватки крові, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Прокальцитонін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Глікований гемоглобін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Вітамін Д 3, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Міжнародне нормалізоване відношення (МНВ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреотропний гормон (ТТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т3 вільний (трийодтиронін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Т4 вільний (тироксин), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Тиреоглобулін (ТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсулін, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Адренокортикотропний гормон (АКТГ, АСТН, кортикотропін), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Кортизол (гідрокортизон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Соматотропний гормон (соматотропін, СТГ), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Інсуліноподібний фактор росту 1 (соматомедин C), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Пролактин (PRL) (лактогенний або мамотропний, мамотрофний гормон), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Антитіла до тиреопероксидази (АТ-ТПО), ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій; Дослідження крові із вени на сифіліс методом РПГА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Примітки:
Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень (відкриті торги) з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
18.11.2022 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти Національної служби здоров’я України
Сума643 095.00 UAH