-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-013107-a
Завершена
282 360.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 411.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 411.80 UAH
Номер:
4ef69b4955c24de4ba5d7c35a72a18cc
Внутрішній номер закупівлі:
15957484
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-013107-a
Замовник:
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20139094
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир-Волинський, вул. Луцька 146/Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорук Тетяна Анатоліївна +380638108658 school-inter-tender@ukr.net https://vvskhool-intern.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
282 360.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 15:34 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 15:34 - 30.11.2022 15:39
Період кваліфікації:
30.11.2022 15:40 - 01.12.2022 15:48
Період завантаження договору:
07.12.2022 00:00 - 17.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴282 360.00 Електрична енергія