-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
282 360.00
UAH
Номер:
ac6b67dfe3f94d60b4fcca198ee6aedf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-22-003883-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20139094
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир-Волинський, вул. Луцька 146/Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Володимир-Волинська спеціальна школа Волинської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20139094
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир-Волинський, вул. Луцька 146/Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
282 360.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
22.11.2022 15:26
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
52000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума282 360.00 UAH