-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Торф
Тендер Prozorro UA-2017-12-21-000323-b
Завершена
1 940 246.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 402.46 UAH
мін. крок: 1% або 19 402.46 UAH
Номер:
aa504dadc4d4444a94047fc7c2b90ba3
Внутрішній номер закупівлі:
1595448
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-12-21-000323-b
Замовник:
відділ освіти Любомльської районної державної адміністрації Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141615
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто Любомль, вулиця Незалежності, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савош Анастасія Іванівна +380337724140 lbmosv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 940 246.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
19 402.46 UAH
Період уточнення:
21.12.2017 09:44 - 26.12.2017 09:49
Період прийому пропозицій:
21.12.2017 09:44 - 05.01.2018 09:49
Аукціон:
09.01.2018 14:44 - 09.01.2018 15:05
Період кваліфікації:
09.01.2018 15:05 - 12.01.2018 10:59
Період завантаження договору:
09.01.2018 15:05 - 29.01.2018 15:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торф
Кількість
1505 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Міщук Валерій Васильович
Оскарження: 09.01.2018 15:05 - 23.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126304651
-
Контактна особа:
Міщук Валерій Васильович +380337724301 valmishhuk@yandex.ru
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто, Любомль, вул. Щоса,27
Оскарження: 09.01.2018 15:05 - 23.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 918 875.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 918 875.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2018 10:59
Документи
7
Скарги
0
Державне підприємство "Волиньторф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00426302
-
Контактна особа:
Величко Ганна Володимирівна 380678287393, 380678287393 torf@ukr.net
-
Адреса:
44614, Україна, Волинська область, с. Прилісне, Сойне,15
Початкова пропозиція
1 939 945.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 939 945.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a901b2e1cb84c709c97e371e1c2b8f2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-21-000323-b-a1
Постачальник:
ФОП Міщук Валерій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126304651
-
Контактна особа:
Міщук Валерій Васильович +380337724301 valmishhuk@yandex.ru
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто, Любомль, вул. Щоса,27
Номер договору:
1/18
Сума договору:
1 918 875.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
24.01.2018 00:00
Статус:
Підписаний