-
Відкриті торги
-
КЕП
Торф
1 918 875.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a901b2e1cb84c709c97e371e1c2b8f2
Ідентифікатор договору:
UA-2017-12-21-000323-b-a1
Постачальник:
ФОП Міщук Валерій Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2126304651
-
Контактна особа:
Міщук Валерій Васильович +380337724301 valmishhuk@yandex.ru
-
Адреса:
44300, Україна, Волинська область, місто, Любомль, вул. Щоса,27
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
1/18
Дата підписання:
24.01.2018 00:00
Період дії договору:
24.01.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
1 918 875.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 918 875.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Торф
Кількість
1505 тонни
Період постачання
до 31.12.2018