-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2022-11-22-008369-a
Завершена
337 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 689.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 689.00 UAH
Номер:
2c827a11a52844fdab768666e6d7eec3
Внутрішній номер закупівлі:
15952171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-11-22-008369-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987132
-
Адреса:
93113, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, вулиця імені В.Сосюри, 430
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пастушна Олена Сергіївна +380500314243 lug.emergency.center@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2022 14:15 - 27.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2022 14:15 - 30.11.2022 00:00
Період кваліфікації:
30.11.2022 00:00 - 02.12.2022 09:41
Період завантаження договору:
08.12.2022 00:00 - 18.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 800.00 Автомобільні шини