-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільні шини
Оголошено тендер
337 800.00
UAH
Номер:
cd05aa8bada64db8b5b9ea803e81e4bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-22-002178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987132
-
Адреса:
93113, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, вулиця імені В.Сосюри, 430
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Луганської обласної ради "Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01987132
-
Адреса:
93113, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, вулиця імені В.Сосюри, 430
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
337 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобільні шини
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Дата опублікування:
22.11.2022 12:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільні шини на автомобіль ПЕЖО БОКСЕР 215/70R15C зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль СІТРОЕН ДЖАМПЕР 215/75R16C зима
Кількість
20 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль СІТРОЕН ДЖАМПЕР 215/75R16C літо
Кількість
16 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль ФОЛЬЦВАГЕН КРАФТЕР 235/65R16C зима
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль ФОЛЬЦВАГЕН КРАФТЕР 235/65R16C літо
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль РЕНО МАСТЕР 225/65R16 літо
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль ТОЙОТА ЛЕНД КРУЗЕР 235/80R16 зима
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Автомобільні шини на автомобіль ФОРД Е-450 225/75R16C зима
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума337 800.00 UAH