• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору»

Завершена

3 500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 500.00 UAH
Номер: c73472c568214cc6ab79c9d1d9897066
Внутрішній номер закупівлі: 15942936
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-21-014419-a   
Замовник: Національний заповідник "Софія Київська"
Контактна особа: Вадим Кириленко +0442786082 bpp_sophia@i.ua https://st-sophia.org.ua/uk/golovna/
Класифікатор ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.11.2022 17:21 - 26.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 21.11.2022 17:21 - 29.11.2022 12:00
Період кваліфікації: 29.11.2022 12:03 - 29.11.2022 15:28
Період завантаження договору: 05.12.2022 00:00 - 15.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 500 000.00 Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору»