• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору»

Оголошено тендер

3 500 000.00 UAH
Номер: 25f567b4a9c4429086c3ad78b4a96f6e
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-21-006566-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний заповідник "Софія Київська"
Замовник: Національний заповідник "Софія Київська"
Очікувана вартість: 3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розробка проекту «Реставрація покрівлі, конструктивних систем та позолоти куполів Софійського собору»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 71200000-0 Архітектурні та супутні послуги
КЕКВ: 3143 Реставрація пам'яток культури, історії та архітектури
Дата опублікування: 21.11.2022 17:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума3 500 000.00 UAH