• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)

Завершена

334 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 672.50 UAH
Номер: ad759d80c6e84e08877e9bcfcc4b5c18
Внутрішній номер закупівлі: 15926933
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-19-000267-a   
Замовник: КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
Контактна особа: Дикун Ольга Вікторовна +380564620422 kp-cep_uo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 334 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.11.2022 11:25 - 24.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 19.11.2022 11:25 - 27.11.2022 00:00
Аукціон: 28.11.2022 14:59 - 28.11.2022 15:22
Період кваліфікації: 28.11.2022 15:22 - 30.11.2022 19:30
Період завантаження договору: 06.12.2022 00:00 - 16.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴334 500.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)