• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)

Оголошено тендер

334 500.00 UAH
Номер: 56fe7009f25a436881c0f919d8ed97fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-11-19-000044-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
Замовник: КП "Центр електронних послуг" Криворізької міської ради
Очікувана вартість: 334 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція (Витратні матеріали для встановлення камер відеоспостереження (Кабель (провід) для передачі електричної енергії та провідникова продукція)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 19.11.2022 10:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Кабель (провід) СІП 2х10; кабель (провід) ПВ-1х1,5; кабель (провід) ПВ3 4,0; кабель (провід) ПВС 2х2.5
Код ДК 021:2015: 44321000-6 Кабелі
Кількість 21837 метри
Період постачання (не задано)
Конектор RJ-45; накінечник гільза 4; накінечник НКИ 5,5-6 кільце 4,0-6,0 мм²
Код ДК 021:2015: 44322000-3 Кабельне приладдя
Кількість 2770 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума334 500.00 UAH