• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 - 14210000-6 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь)

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: 65c5581981014c37a8629352c27b02e7
Внутрішній номер закупівлі: 15926224
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-11-18-014089-a   
Замовник: Золотниківська сільська рада
Контактна особа: Машталер Юрій Арсенович 380355131142 zolotnikiproz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.11.2022 19:37 - 25.11.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 18.11.2022 19:37 - 28.11.2022 09:00
Аукціон: 29.11.2022 14:09 - 29.11.2022 14:38
Період кваліфікації: 29.11.2022 14:38 - 05.12.2022 16:42
Період завантаження договору: 11.12.2022 00:00 - 21.12.2022 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Щебінь 20*40